SCTZine #16 Çıktı!

Kategori Belgeler, SCTZine
24.01.2010
3289 Okunma

Aylar önce heyecanını verip de sizleri maalesef hakkım olmamasına rağmen uzun zaman beklettim. Ama umuyorum dergiyi indirip inceleyince bu düşüncelerinizi değiştirebilirim. 15nci sayı ile sonlardırdığım e-zine serimi OutLaw’ın beni teşvik etmesi ve katkılarıyla SON olarak SCTZine’i çıkarttık.

SCTzine’in son olması artık herşeyi bıraktığım anlamına gelmesin sakın sadece bazı kişisel sebeplerden ötürü artık dergi çıkartmayı bırakıyorum. Ama blogum üzerinden yazılarıma, örnek uygulamalarıma ve kaynak kodlarıma ulaşabileceksiniz.

SCTZine #16’nın içeriğinden bahsetmek gerekirse, benim hazırladığım güzel bir keygenning serisi ilginizi çekecek! Bir çok farklı yöntemi deneyebileceğiniz güzel bir seri oldu. Manuel Unpacking, cracking ve programlama başta olmak üzere değişik konularda yazılarımız mevcut. Burada uzun uzun yazarak zaman kaybetmek istemiyorum. Artık dergiyi indirip rahat rahat inceleyebilirsiniz.

Not: 4 saate yakın hostuma dergiyi upload etmeye çalıştım, güzelce upload ediyor ancak bir refresh sonra o dosyanın orada olmadığı görüyorum. Ancak başka dosyalarda bu hatayı almıyorum. Sebebini araştırıyorum. Ben araştıradurayım siz dosyayı aşağıdaki bağlantıdan çekebilirsiniz:

http://rapidshare.com/files/340164472/16.zip.html

24.01.2010 tarihli Not:
Host ile ilgili sorunu sanırım hallettim. Ancak zip dosyasını şifrelemek zorunda kaldım. Şifre:sctzine
[dm]92[/dm]

Comments of this post

Tevfik

Tevfik
24 February 2010

Blue_devil, valla seni tanımıyorum ama senin dökümanlarından epeyi şey öğrendim. Piyasada hacker-cracker geçinenlerin çoğu senin şu dökümanları kendine ait gibi gösteriyor. :)

Emeklerin için ne kadar teşekkür etsem azdır.

Emre TINAZTEPE

Emre TINAZTEPE
19 May 2010

Hemen indirip başlıyorum okumaya…

Euclides

Euclides
07 July 2010

Böyle bir kararlılık ve azimle hala zine’yi çıkarmayı sürdürdüğün için tebrik ediyorum. Hatırlıyorumda eskilerden herkes vazgeçti gitti. Bir tek kalan sensin. :)

İnşallah daha nice sayılara…

admin

admin
18 July 2010

Değerli Euclides bende isterim ki belirli bir düzen içerisinde dergi çıkartayım, etkileşim olsun bol Türkçe doküman olsun assembly reverse engineering konusunda insanlar dolsun taşsın; ama maalesef ben tek başıma ancak buraya kadar yetişebiliyorum. Zaten reel hayat maalesef bilgisayar başına oturmama bile izin vermiyor. Ama ilgin için çok teşekkür ederim. en azında dergiyi indirip okuyan birileri varmış bunu görmek beni mutlu ediyor.

Sessizgezgin

Sessizgezgin
07 April 2011

Vaybe bir an aklıma geldi hala devam e-zineye harikasın

xsx

xsx
13 September 2011

süpersiin kardeş

babayaro

babayaro
27 January 2012

okuyoruz reis herkez okuyor sen sıkıntı etme

dlkrt

dlkrt
21 March 2012

[qoute]Değerli Euclides bende isterim ki belirli bir düzen içerisinde dergi çıkartayım, etkileşim olsun bol Türkçe doküman olsun assembly reverse engineering konusunda insanlar dolsun taşsın; ama maalesef ben tek başıma ancak buraya kadar yetişebiliyorum. Zaten reel hayat maalesef bilgisayar başına oturmama bile izin vermiyor. Ama ilgin için çok teşekkür ederim. en azında dergiyi indirip okuyan birileri varmış bunu görmek beni mutlu ediyor.[/qoute]

destek verelim elimizden geldiğince…

kopartma

kopartma
19 April 2013

başkan valla ben de burdan okuyorum yaşım baya ilerledi ama bişeyler öğrendim sayıyorum en azından hepsini okudum bu sitedekilerin.gayretlerine teşekkür ederim…