Quick Unpack 2.2 Türkçe

Kategori Araçlar
07.11.2009
3470 Okunma

Quick Unpack 2.2 Quick Unpack 2.2 karıştırıcı/şaşırtıcıların hepsini baypas ederek importları düzenler. Sürüm 2.0’dan itibaren çalışan programların da Quick Unpacker’a eklenebilmesi özelliği getirilerek programları dump etme ve importlarını düzenleyebilme imkanı getirilmiştir. Ayrıca yine sürüm 2.0’dan itibaren daha karmaşık korumalar için script kullanabilme imkanı getirilmiştir. Eğer OEP’i bulduysanız girip unpack edebilirsiniz. Ya da “Force Unpack” seçeneğini işaretleyerek programın 4 farklı oep bulma işlemlerini yapmasını ve hangisi doğruysa onu kullanarak paketlenmiş programınızı unpack etmenizi sağlar. Ayrıca ErrorInside dil paketini Türkçeleştirmiş. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

http://www.sctzine.com/wp-content/plugins/downloads-manager/img/icons/winrar.gif İndir: Quick Unpack 2.2 (884.67KB)
Tarih: 06/11/2009
Tıklanma: 3913
Açıklama: Yeni sürümü yanınlana kadar uzun zaman geçti ancak Qunpack 2.2 yayımlandı. Dosyayı çalıştırınca bu ne kardeşim bu hangi dil demeyin, ortadakş menü tuşuna basıp seçin o dil seçeneği, oradan düzenleme yapabilirsiniz 🙂

Share Button

Comments of this post

OutLaW

OutLaW
09 Kasım 2009

Paylaşımın için eline sağlık indirip denemedim ama Türkçesi çıktı ise yakında ollydbg’nin de Türkçesi çıkar.

admin

admin
09 Kasım 2009

Aslında ben İngilizcesini koymuştum. Ama 10 dakika sonra bi mesaj geldi, errorinside dil dosyasını Türkçeye çevirmiş göndermiş! Belli olmaz modifiye olly debuggerlar çıkmaya başlayalı çok oldu yakında Türkçesini görebiliriz.